VW Transporter TDi 102 Kassevogn kort
| Farve | Hvid |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 102 / 75 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.960 kg |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Max påhæng | 2.200 kg |
| Sidst synet | 7 maj 2024 |
| Lasteevne | 1.040 kg |
Tilbudstype: Erhverv
LeasingType: Finansiel Leasing
Løbetid: 48
Udbetaling: 20000
Restværdi: 30000
Totalpris i løbetiden: 130976
Antal kilometer inkluderet: -1
Forsikring: Ikke inkluderet
Transporter med dobbeltbund og rigtig fed indretning! Indretningen som passer helt perfekt til elektrikeren eller lignende.
Monteret med træk, 3x tagbøjler og UFO låsesystem til ekstra sikkerhed for eventuelle tyveknægte.
Bilen leveres ny synet og ny serviceret.
Udstyr:
kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, stofindtræk, højdejust. førersæde, helårshjul, el-sidespejle m/varme, træk, led baglygter, tagræling, aircondition, centrallås, udv. temp. måler, motorkabinevarmer, fjernb. centrallås, fartpilot, automatisk start/stop, el-ruder, cd/radio, usb-a tilslutning, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, airbag, esp, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler
Vi kan også være behjælpelig med finansiel leasing på fuld afgift.
Forslag: 48 måneder.
Udbetaling: 20.000+moms
månedlig ydelse: 2.312+moms
Restværdi +moms / inkl. afgift: 30.000+moms.
Skal leasingforslaget justeres så giv os gerne et kald.
🤝 Derfor skal du handle hos Brørup Bilcenter ApS:
✔️ Udvidet tryghed med Fragus garantier
✔️ Finansiering i samarbejde med Santander – fleksible løsninger tilpasset dig
✔️ Eget værksted – professionel klargøring, vedligeholdelse og håndtering af reklamationer
✔️ Medlem af Dansk Bilbrancheråd og Autobranchen Danmark - Din garanti for en god handel.
Åbningstider salgsafdeling:
Hverdage 8.00 - 17.00
Søndag 11.00 - 15.00
Tlf. salgsafdeling:
Allan – 51 29 58 45
Casper – 29 95 41 48
Ring / skriv gerne i forvejen så i undgår at køre forgæves.
Se alle billeder eller flere top klargjorte biler på www.brorupbiler.dk
-
2.312 kr.
-
Kilometer116.000
-
Diesel16,4 km/l
-
1. reg05/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift3.540 kr. pr. 6 måneder