VW Touran TSi 150 Comfortline Family DSG 7prs
| Farve | Sort |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.530 kg |
| Længde | 453 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 167 cm |
| Tophastighed | 209 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 7 nov 2024 |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 570 kg |
SÆLGES FOR KUNDE KAN OGSÅ KØBES FOR 244442 KR DETAIL
TONEDE RUDER, QV3 DAB+ modtager, Fartpilot, Multikollisionsbremse, Vinterpakke, PreCrash , Tågelygter, Læderrat, Pure Air Climatronic, Midterarmlæn, foran, Radio "Composition Media", Tagræling, sort, Multifunktionslæderrat, Regnsensor, Front assist m. City Emergency Brake, Fartpilot, adaptiv, NZ4 Emergency Call Service, El-ruder, for og bag, RBB Radio Ready 2 Discover inkl. streaming & internet, 2T Deep sort perleeffekt, 1M6 Anhængertræk, svingbart med el-frigørelse, W30 DK Komfortpakke 2, 16" alufælge, multifunktionsrat, læderrat, led kørelys, tågelygter, el-klapbare sidespejle m/varme, svingbart træk (elektrisk), led baglygter, alcantaraindtræk, adaptiv fartpilot, fartpilot, fjernb. centrallås, centrallås, 2 zone klima, 4x el-ruder, udv. temp. måler, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, apple carplay, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, aux tilslutning, automatisk start/stop, esp, 7 airbags, isofix, dæktryksmåler, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), regnsensor, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, FINANSIERING TILBYDES BÅDE MED OG UDEN UDBETALING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE.
-
222.222 kr.
-
Kilometer126.000
-
Benzin20,4 km/l
-
1. reg11/2020
-
Modelår2021
-
Grøn afgift800 kr. pr. 6 måneder
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk