VW T-Roc 1,5 TSI ACT Sport DSG 150HK 5d 7g Aut.
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.407 kg |
| Længde | 423 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 205 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 6 maj 2024 |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 453 kg |
RIGTIG VELHOLDT T-ROC - BEMÆRK ANHÆNGERTRÆK TIL 1500 KG. - OG VINTERHJUL MEDFØLGER
12V udtag, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, armlæn, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, AUX stik, Bagagerumsdækken, Bluetooth, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, El-foldbare spejle m. varme, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Sportssæder, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 18" Alufælge, Anhængertræk aftageligt, Fuld LED forlygter, Indfarvede kofangere, Metallak, Tagbøjler , Tonede ruder, Tågelygter, Vinterhjul medfølger, Højdejusterbart førersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Højdejusterbart passagersæde, Splitbagsæde, Rat m. varme, Mørk loftbeklædning, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent, Ikke ryger
-
174.900 kr.
-
Kilometer153.759
-
Benzin18,2 km/l
-
1. reg05/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift2.440 kr. pr. år