VW ID.Buzz Style 75 Years Edition SWB
VW ID.Buzz Style 75 Years Edition SWB egenskaber
| Farve | Sort |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.474 kg |
| Længde | 471 cm |
| Bredde | 199 cm |
| Højde | 193 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 526 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Beskrivelse
Træthedsregistrering, Automatisk nedblændelig bakspejl, LED baglygter, Nøglefri betjening inkl. easy open og el-bagklap, DAB+, Elektriske skydedøre, Indfarvede stødfangere, 4GX Forrude, el-opvarmet, 7Y1 Sideassist, 20" Letmetalfælge, Lane assist, Parkeringssensorer, for og bag, QH1 Stemmestyring, Sidespejle, el-indstillelige og -opvarmelige, Adaptiv fartpilot, 4A3 Opvarmede forsæder, Digital Cockpit, Mobiltelefonforberedelse Comfort med induktiv opladning, Bakkamera, LED Matrix forlygter IQ.Ligh
-
385.583 kr.
-
Kilometer32.000
-
1. reg04/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook