VW ID.5 Style+
| Farve | Rød |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.135 kg |
| Længde | 460 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 545 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Climatronic, Bakkamera, Navigation, Discover Pro, 19" Letmetalfælge, Parkeringssensorer, Ambientebelysning i 10 farver, Wireless App-Connect, LED Matrix forlygter IQ.Light, WD1 Assistentpakke, 4K6 Bagklap med el-betjening samt Easy Open/Close, P8A1 Kings red metallic + sort tag, PAF Interiørpakke Plus Grey, RD9 Multimediapakke Plus, matrix led forlygter, led kørelys, læderrat, kørecomputer, multifunktionsrat, sportssæder, splitbagsæde, el indst. forsæder, massage i førersæde, 19" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led baglygter, centrallås, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot med kø-assistent, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, udv. temp. måler, mørktonede ruder i bag, usb-c tilslutning, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), bakkamera, regnsensor, 4x el-ruder, headup display, el betjent bagklap, 7 airbags, dæktryksmåler, isofix, fjernlysassistent, esp, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, FINANSIERING TILBYDES BÅDE MED OG UDEN UDBETALING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE.
-
295.592 kr.
-
Kilometer19.000
-
1. reg09/2024
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk