VW ID.4 Pro
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.149 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 541 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
✅NY FACELIFTET MODEL
✅ BEMÆRK KUN 12.000 KM.
✅ BAKKAMERA
✅ ELEKTRISK BAGKLAP
✅ MATRIX IQ LIGHT
✅ RÆKKEVIDDE WLTP 525 KM.
Ny faceliftet model med 12,9" touchskærm
Matrix led forlygter, adaptiv fartpilot med kø-assistent, 2 zonet klimaanlæg, varme i rattet, sædevarme, 19" alufælge, trådløs mobilopladning, el betjent bagklap, apple carplay / android auto, navigation, bakkamera, parkeringssensor for & bag, vognbaneassistent, airbag, esp, isofix, auto hold, app integration, automatgear, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, splitbagsæde, el-klapbare sidespejle m/varme, 4x el-ruder, digitalt cockpit, multifunktionsrat i læder, pilotsæder i læder / alcantara, højdejust. førersæde, dab+ radio
Bilen er importeret og kan derfor variere i udstyr iht. danske modeller
-
284.900 kr.
-
Kilometer12.000
-
1. reg07/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder