VW ID.4 Pro
VW ID.4 Pro egenskaber
| Farve | Sølv |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 174 / 128 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.023 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 15 apr 2024 |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 637 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Beskrivelse
✅ EL-SÆDER MED MEMORY & MASSAGE
✅ SÆDEVARME + RATVARME
✅ BAKKAMERA
✅ APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO
✅ ADAPTIV FARTPILOT
✅ RÆKKEVIDDE WLTP 531 KM.
El-justerbare pilotsæder med massage & memory i begge sider, klimaanlæg, adaptiv fartpilot, sædevarme, varme i rattet, apple carplay / android auto, navigation, bakkamera, parkeringssensor for & bag, vognbaneassistent, automatisk lys, isofix, dab+ radio, 4x el-ruder, el-klapbare sidespejle m/varme, 19" alufælge, fuld led forlygter, ambiente belysning, splitbagsæde, digitalt cockpit, multifunktionsrat i læder kørecomputer
-
219.900 kr.
-
Kilometer48.000
-
1. reg07/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook