VW ID.4 Pro
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.149 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 541 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
✅ FACELIFTET MODEL
✅ MATRIX IQ LIGHT
✅ BAKKAMERA MED 360*
✅ APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO
✅ ADAPTIV FARTPILOT
✅ SÆDEVARME + RAT VARME
✅ RÆKKEVIDDE WLTP 525 KM.
Matrix IQ led forlygter, varmepumpe, elektrisk fodbetjent bagklap, el-sæder med memory & massage, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, bakkamera med 360° kamera, parkeringssensor for & bag, apple carplay / android auto, navigation, dab+ radio, 4x el-ruder, el-klapbare sidespejle m/varme, digitalt cockpit, multifunktionsrat i lædder, splitbagsæde, ambiente belysning, adaptiv fartpilot, 3 zone klima, sædevarme, varme i rat, trådløs mobilopladning, automatisk lys, fjernlysassistent, isofix, skiltegenkendelse, airbag, auto hold, esp, nøglefri adgang, automatgear, 19" alufælge, mørk loftbeklædning
-
289.900 kr.
-
Kilometer35.000
-
1. reg06/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder