VW ID.3 Style
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.713 kg |
| Længde | 426 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 557 kg |
| Batteristørrelse | 58,0 kWh |
✅ FACELIFTET MODEL
✅ MONTERET M/HELÅRSDÆK
✅ BAKKAMERA
✅ APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO
✅ ADAPTIV FARTPILOT
✅ SÆDEVARME + RAT VARME
✅ RÆKKEVIDDE WLTP 432 KM.
dobbelt bagagerumsbund, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, læderrat, stofindtræk, el-klapbare sidespejle m/varme, 18" alufælge, helårshjul, led kørelys, led baglygter, matrix led forlygter, mørktonede ruder i bag, automatgear, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, app integration, varme i rat, 2 zone klima, nøglefri adgang, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, trådløs mobilopladning, type-2 ladekabel, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, navigation, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, træthedsregistrering, intelligent hastighedsassistent, 6 airbags, esp, auto hold, regnsensor, parkeringssensor (bag), automatisk lys, automatisk nødbremsesystem, bakkamera, parkeringssensor (for), skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, antispin, vognbaneassistent, står som ny...
-
224.900 kr.
-
Kilometer15.000
-
1. reg07/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder