VW ID.3 Style Pro
VW ID.3 Style Pro egenskaber
| Farve | Sølv |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 231 / 170 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.841 kg |
| Længde | 426 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Lasteevne | 439 kg |
| Batteristørrelse | 58,0 kWh |
Beskrivelse
Letmetalfælge, Climatronic, Baglygter, LED, Ambientebelysning, Adaptiv fartpilot, LED forlygter, Mobiltelefonforberedelse Comfort med induktiv opladning, Varmepumpe, 1TA1 Scale Silver metallak + sort tag
-
249.942 kr.
-
Kilometer17.000
-
1. reg02/2025
-
Modelår2025
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook