VW ID.3 Pro
VW ID.3 Pro egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 145 / 107 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.705 kg |
| Længde | 426 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 565 kg |
| Batteristørrelse | 58,0 kWh |
Beskrivelse
BILEN ER PÅ VEJ HJEM, multifunktionsrat, kørecomputer, fuld led forlygter, 2 zone klima, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, regnsensor, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), 6 airbags, FINANSIERING TILBYDES BÅDE MED OG UDEN UDBETALING, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE.
-
149.941 kr.
-
Kilometer78.000
-
1. reg12/2021
-
Modelår2022
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook