VW ID.3 Pro S
VW ID.3 Pro S egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.794 kg |
| Længde | 426 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Sidst synet | 14 jul 2025 |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 466 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Beskrivelse
19" alufælge, fuld led forlygter, digitalt cockpit, kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, splitbagsæde, 2 zone klima, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, adaptiv fartpilot med kø-assistent, centrallås, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, aux tilslutning, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), bakkamera, regnsensor, 7 airbags, isofix, skiltegenkendelse, dæktryksmåler, automatisk lys
-
222.222 kr.
-
Kilometer12.000
-
1. reg05/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook