VW ID.3 Pro Performance Style
VW ID.3 Pro Performance Style egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.805 kg |
| Længde | 426 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 465 kg |
| Batteristørrelse | 58,0 kWh |
Beskrivelse
✅ PILOTSÆDER I LÆDER / ALCANTARA
✅ BAKKAMERA
✅ APPLE CARPLAY
✅ ADAPTIV FARTPILOT
✅ SÆDEVARME + RAT VARME
✅ RÆKKEVIDDE WLTP 417 KM.
Pilotsæder i læder/alcantara, adaptiv fartpilot, klimaanlæg, varme i rattet, sædevarme, trådløs mobilopladning, apple carplay/android auto, navigation, bakkamera, parkeringssensor for & bag, vognbaneassistent, digitalt cockpit, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, 18" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, 4x el-ruder, fuld led forlygter, fjernb. centrallås, app integration, airbag, isofix, esp
Bilen er importeret og kan derfor variere i udstyr iht. danske modeller
-
149.900 kr.
-
Kilometer107.000
-
1. reg09/2022
-
Modelår2022
Del på Facebook