VW ID.3 Family
VW ID.3 Family egenskaber
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.805 kg |
| Længde | 426 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 465 kg |
| Batteristørrelse | 58,0 kWh |
Beskrivelse
✅ MATRIX IQ LIGHT
✅ BAKKAMERA
✅ APPLE CARPLAY
✅ ADAPTIV FARTPILOT
✅ GLAS PANORAMATAG
✅ RÆKKEVIDDE WLTP 417 KM.
Matrix IQ led forlygter, glastag, adaptiv fartpilot, 2 zonet klimaanlæg, varme i rattet, sædevarme, 4x el-ruder, el-klapbare sidespejle m/varme, 18" alufælge, bakkamera, parkeringssensor for & bag, dab+ radio, navigation, apple carplay / android auto, automatgear, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, multifunktionsrat, læderrat, digitalt cockpit, splitbagsæde, højdejust. førersæde, mørktonede ruder i bag, trådløs mobilopladning, airbag, esp, isofix
-
144.900 kr.
-
Kilometer96.000
-
El69,9 km/l
-
1. reg06/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook