VW ID.3 Active Pro Performance
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.794 kg |
| Længde | 426 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 466 kg |
| Batteristørrelse | 58,0 kWh |
✅ ORIGINALT AFTAGELIGT CYKELTRÆK
✅ BAKKAMERA
✅ APPLE CARPLAY
✅ ADAPTIV FARTPILOT
✅ PILOTSÆDER I LÆDER / ALCANTARA
✅ RÆKKEVIDDE WLTP 422 KM.
Aftageligt cykeltræk, pilotsæder i læder/alcantara apple carplay / android auto, navigation, bakkamera, parkeringssensor for & bag, vognbaneassistent, 4x el-ruder, el-klapbare sidespejle m/varme, 18" alufælge, multifunktionsrat, læderrat, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, splitbagsæde, højdejust. førersæde, fuld led forlygter, fuldaut. klimaanlæg, varme i rat, sædevarme, adaptiv fartpilot, fjernb. centrallås, trådløs mobilopladning, airbag, automatisk lys, esp, træthedsregistrering, automatisk nødassistent, skiltegenkendelse, isofix, dab+ radio
Bilen er importeret og kan derfor variere i udstyr iht. danske modeller
-
174.900 kr.
-
Kilometer59.000
-
1. reg01/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder