VW Fox 1,2 55HK 3d
VW Fox 1,2 55HK 3d egenskaber
| Farve | Rød |
| Type | Hatchback |
| Døre | 3 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.200 |
| Længde | 3.828 cm |
| Bredde | 1.660 cm |
| Højde | 1.544 cm |
| Tophastighed | 148 km/t |
| Sidst synet | 27 dec 2024 |
-
14.800 kr.
-
Kilometer220.000
-
16,4 km/l
-
1. reg07/2005
-
Modelår2005
-
Grøn afgift3.480 kr. pr. år
Del på Facebook