VW e-Transporter Comfort Kassevogn LWB
+ Moms
VW e-Transporter Comfort Kassevogn LWB egenskaber
| Farve | Hvid |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Længde | 545 cm |
| Højde | 198 cm |
| Tophastighed | 112 km/t |
| Max påhæng | 2.300 kg |
| Moment | 415 nm |
| Batteristørrelse | 64,0 kWh |
Beskrivelse
bilen på vej hjem, kontakt søren på tlf 28402635 for fremvisning
-
244.442 kr.
-
Kilometer50
-
1. reg12/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook