Toyota Yaris Hybrid H2 e-CVT
| Farve | Sort |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 1 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 100 / 74 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.060 kg |
| Længde | 395 cm |
| Bredde | 170 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 165 km/t |
| Sidst synet | 9 jan 2026 |
| Moment | 169 nm |
| Lasteevne | 505 kg |
✅BEMÆRK Hybrid H2 model med bakkamera og fartpilot
✅Motor: 1,5 Hybrid e-CVT Benzin motor - 30,3 km/l - ½ årlig ejerafgift kr. 630
Highlights:
⭐ En EJER
⭐ Automatgear
⭐ 15" Alufælge
⭐ 2 zone klima
⭐ Bakkamera
⭐ Fartpilot
⭐ Vejbaneassistent
⭐ Alle service overholdt på autoriseret Toyota værksted
⭐ PAVA Undervognsbehandlet
Komplete udstyrs liste: automatgear, 15" alufælge, 2 Zone klimaanlæg, fartpilot, fjernb. c.lås, LED kørelys, armlæn, bagagerumsdækken, højdejusterbart førersæde, justerbart rat, kopholder, læderrat, multifunktionsrat, splitbagsæde, Touch screen, aut. nedblændeligt bakspejl, bakkamera, bluetooth, musikstreaming via bluetooth, elruder for/bag, el-spejle, multifunktions-læderrat, regnsensor, sædevarme for, udvendig temperaturmåler, USB stik, ABS, airbag, Isofix, vejbaneassistent, mørktonede ruder i bag, ikke ryger, Service overholdt på autoriseret Toyota værksted,....
Vi tager naturligvis Jeres nuværende bil i bytte.
🟥NEM OG HURTIG FINANSIERING VIA SANTADER BILFINANS🟥
✅ Mulighed for udvidet Garanti med GOSafe FRAGUS Markedets bedste dækning - Vælg 24/36/48mdr. ✔️Attraktiv finansiering med 0kr eller 20% udbetaling via Nordenia Finans og Santander.
✅ Finansiere bilen med et "Grønt" billån med lav Variabel/Fast rente fra 2.99%.
✅ Skarp forsikring tilbydes.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vi har høj kundetilfredshed på Trustpilot
⭐️ FORDELENE VED LÅN GENNEM OS:
-Markedets laveste rente
-Hurtig kreditvurdering
-Fuld fleksibilitet & billige indfrielsesvilkår
-Du bevarer dine lånemuligheder i banken
-Variabel eller fast rente
📞 Ring på telefon: 5196 1606 eller 3080 9729
📧 mail til: salg@finnsauto.dk
Åbningstider i salgsafdelingen;
Man – Fre: 09-17
Lørdag - Søndag: Efter aftale
-
114.900 kr.
-
Kilometer61.000
-
Benzin30,3 km/l
-
1. reg01/2018
-
Modelår2017
-
Grøn afgift640 kr. pr. 6 måneder