Toyota Aygo VVT-i x-black
Toyota Aygo VVT-i x-black egenskaber
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 69 / 51 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 880 kg |
| Længde | 343 cm |
| Bredde | 162 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Sidst synet | 18 dec 2024 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 360 kg |
Beskrivelse
Rat højdejusterbart, Servostyring, Centrallås, fjernbetjent, 211 BLACK MC., kørecomputer, læderrat, læderindtræk, 15" alufælge, el-sidespejle m/varme, aircondition, fjernb. centrallås, sædevarme, el-ruder, udv. temp. måler, centrallås, usb-c tilslutning, aux tilslutning, musikstreaming via bluetooth, dæktryksmåler, bakkamera, 6 airbags, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, FINANSIERING TILBYDES BÅDE MED OG UDEN UDBETALING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE.
-
62.626 kr.
-
Kilometer117.000
-
Benzin26,3 km/l
-
1. reg01/2017
-
Modelår2015
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook