Suzuki Swift Dualjet Exclusive
Nyhed
Suzuki Swift Dualjet Exclusive egenskaber
| Farve | Sølv |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.035 kg |
| Længde | 385 cm |
| Bredde | 170 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 165 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 23 okt 2024 |
| Moment | 120 nm |
| Lasteevne | 445 kg |
Beskrivelse
Tågelygter for., Centrallås m/fjernbetjening, ESP, 16" Alu fælge, Fartpilot, Sorte ruder bag, varme i forsæder, El-ruder for., Aircondition, Splitbagsæde, Lakerede sidespejle og dørehåndtag, LED kørelys, Centrallås , TPMS, Tonede ruder, Højdejusterbart rat, 7 airbags med cut-off i passagerside, CD-radio med USB-indgang og 6 højtall., Læderrat med kontakter til radio, El-betjente sidespejle med varme, Metallak, Metallak, MSC ny Swift, kørecomputer, stofindtræk, 16" alufælge, sædevarme, fjernb. centrallås, 7 airbags
-
64.646 kr.
-
Kilometer146.000
-
Benzin23,3 km/l
-
1. reg06/2017
-
Modelår2015
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook