Suzuki Celerio Comfort
Suzuki Celerio Comfort egenskaber
| Farve | Sølv |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 68 / 50 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 880 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 154 cm |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Max påhæng | 400 kg |
| Sidst synet | 15 jan 2026 |
| Moment | 90 nm |
| Lasteevne | 380 kg |
Beskrivelse
CD-radio, El-ruder for., Splitbagsæde, Bluetooth, LED kørelys, Centrallås , Bagrude visker, Hill holder, Stop/start funktion, Metallak/Suzuki, kørecomputer, aircondition, udv. temp. måler, el-ruder, led kørelys, 6 airbags
-
59.995 kr.
-
Kilometer73.000
-
Benzin27,8 km/l
-
1. reg10/2016
-
Modelår2015
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook