Suzuki Celerio 1,0 Dualjet 12V Club 68HK 5d
Suzuki Celerio 1,0 Dualjet 12V Club 68HK 5d egenskaber
| Farve | Sort |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 68 / 50 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 910 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 154 cm |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Max påhæng | 400 kg |
| Sidst synet | 4 dec 2024 |
| Moment | 90 nm |
| Lasteevne | 350 kg |
| CO2 udledning | 89,0 g/km |
Beskrivelse
VINTERHJUL MEDFØLGER - UNDERVOGNSBEHANDLET - ALLE SERVICE ER PASSET.. BEMÆRK KM...
12V udtag, Aircondition, Bagagerumsdækken, bluetooth, Elruder for, Fjernbetjent centrallås, Infocenter, Servo, Vinterhjul medfølger, Kopholder, ABS, Airbag, Antispin, ESP, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, Service overholdt, Undervognsbehandlet
-
79.900 kr.
-
Kilometer28.000
-
Benzin28,2 km/l
-
1. reg12/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift1.400 kr. pr. år
Del på Facebook