Skoda Scala TSi 115 Style
Skoda Scala TSi 115 Style egenskaber
| Farve | Blå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 115 / 85 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.240 kg |
| Længde | 439 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 204 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 25 nov 2025 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 484 kg |
Beskrivelse
✅ 1 EJERS BIL
✅ FARTPILOT
✅ SVINGBART ANHÆNGERTRÆK 1200 KG.
✅ APPLE CARPLAY
✅ BAKKAMERA
✅ UNDERVOGNSBEHANDLET
1 ejer, undervognsbehandlet fra ny, svingbart træk 1200 kg., fartpilot, bakkamera, , parkeringssensor for & bag, apple carplay / android auto, sædevarme, 18" alufælge, læderrat, el-sidespejle m/varme, 4x el-ruder, 2 zone klima, håndfrit til mobil, airbag, esp, isofix, automatisk lys, splitbagsæde, kørecomputer, højdejust. førersæde, nøglefri tænding, vognbaneassistent
-
134.900 kr.
-
Kilometer89.000
-
Benzin22 km/l
-
1. reg11/2019
-
Modelår2020
-
Grøn afgift800 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook