Skoda Fabia TDi 90 Ambition Combi
Solgt
Skoda Fabia TDi 90 Ambition Combi egenskaber
| Farve | Blå |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.164 kg |
| Længde | 425 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 176 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 12 mar 2025 |
| Moment | 230 nm |
| Lasteevne | 515 kg |
Beskrivelse
SÆLGES ENGROS TIL CVR, kørecomputer, læderrat, 16" alufælge, fartpilot, centrallås, fjernb. centrallås, 4x el-ruder, el-ruder, sædevarme, fuldaut. klima, dæktryksmåler, isofix, 6 airbags, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING
-
23.000 kr.
-
Kilometer187.000
-
Diesel23,8 km/l
-
1. reg03/2013
-
Modelår2013
-
Grøn afgift1.460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook