Skoda Fabia MPi 60 Style
| Farve | Grå-Koks |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.113 kg |
| Længde | 400 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 158 km/t |
| Max påhæng | 800 kg |
| Sidst synet | 30 jan 2024 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 423 kg |
✅BEMÆRK: Flot og velkørende Skoda Fabia
✅Motor: 1, 0 Tsi 60 HK Benzin motor - 20,8 km/l - ½ årlig ejerafgift kr. 740
Highlights:
⭐ Fuldaut. klima
⭐ Fartpilot
⭐ Parkeringssensor bag
⭐ Alle service overholdt på autoriseret Skoda værksted
Komplete udstyrs liste: Fuldaut. klima, fjernb. c.lås, fartpilot, kørecomputer, infocenter, startspærre, auto. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, regnsensor, sædevarme, højdejust. førersæde, el-ruder, el-spejle m/varme, parkeringssensor (bag), automatisk start/stop, læderrat, bluetooth, musikstreaming via bluetooth, isofix, bagagerumsdækken, kopholder, stofindtræk, splitbagsæde, tågelygter, led kørelys, 6 airbags, abs, esp, servo, tagræling, mørktonede ruder i bag, leveres nysynet og nyserviceres,..
Husk - vi tager din brugte bil i bytte.
🟥NEM OG HURTIG FINANSIERING VIA SANTADER BILFINANS🟥
✅ Mulighed for udvidet Garanti med GOSafe FRAGUS Markedets bedste dækning - Vælg 24/36/48mdr. ✔️Attraktiv finansiering med 0kr eller 20% udbetaling via Nordenia Finans og Santander.
✅ Finansiere bilen med et "Grønt" billån med lav Variabel/Fast rente fra 2.99%.
✅ Skarp forsikring tilbydes.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vi har høj kundetilfredshed på Trustpilot
⭐️ FORDELENE VED LÅN GENNEM OS:
-Markedets laveste rente
-Hurtig kreditvurdering
-Fuld fleksibilitet & billige indfrielsesvilkår
-Du bevarer dine lånemuligheder i banken
-Variabel eller fast rente
📞 Ring på telefon: 5196 1606 eller 3080 9729
📧 mail til: salg@finnsauto.dk
Åbningstider i salgsafdelingen;
Man – Fre: 09-17
Lørdag - Søndag: Efter aftale
-
98.900 kr.
-
Kilometer71.000
-
Benzin22,9 km/l
-
1. reg02/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift760 kr. pr. 6 måneder