Skoda Enyaq iV Premium
| Farve | Grå-Koks |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 9 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.187 kg |
| Længde | 465 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 413 kg |
| Batteristørrelse | 76,6 kWh |
BILEN ER UNDER KLARGØRING
Parkeringssensor for og bag, Metallak - Graphite grey, 19" alufælge, fuld led forlygter, matrix led forlygter, svingbart træk (elektrisk), 2 zone klima, varme i rat, splitbagsæde, multifunktionsrat, kørecomputer, læderrat, el indst. førersæde m. memory, adaptiv fartpilot, fjernb. centrallås, fartpilot, centrallås, nøglefri tænding, udv. temp. måler, 4x el-ruder, sædevarme, aut. nedbl. bakspejl, varmepumpe, el betjent bagklap, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, android auto, apple carplay, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), bakkamera, regnsensor, 7 airbags, isofix, fjernlysassistent, dæktryksmåler, skiltegenkendelse, esp, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, vognbaneassistent, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, FINANSIERING TILBYDES BÅDE MED OG UDEN UDBETALING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE.
-
299.992 kr.
-
Kilometer50.000
-
1. reg01/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk