Skoda Enyaq iV Premium Coupé
| Farve | Grå |
| Type | Coupé |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 9 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.195 kg |
| Længde | 465 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 405 kg |
Parkeringssensor for og bag, Metallak - Graphite grey, 19" alufælge, sportssæder, multifunktionsrat, kørecomputer, læderrat, el indst. førersæde m. memory, glastag, el-klapbare sidespejle m/varme, fuld led forlygter, matrix led forlygter, 3 zone klima, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, fjernb. centrallås, centrallås, usb-c tilslutning, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, regnsensor, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), bakkamera, isofix, fjernlysassistent, skiltegenkendelse, dæktryksmåler, 7 airbags, træthedsregistrering, esp, auto hold, vognbaneassistent, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, FINANSIERING TILBYDES BÅDE MED OG UDEN UDBETALING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE
-
333.333 kr.
-
Kilometer24.000
-
1. reg02/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk