Skoda Enyaq iV Premium Coupé
| Farve | Hvid |
| Type | Coupé |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 9 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.195 kg |
| Længde | 465 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 405 kg |
| Batteristørrelse | 76,6 kWh |
Parkeringssensor for og bag, Metallak - Moon White, Anhængertræk med elektrisk frigørelse, matrix led forlygter, led kørelys, glastag, 19" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, svingbart træk (elektrisk), kørecomputer, digitalt cockpit, læderrat, multifunktionsrat, sportssæder, el indst. førersæde m. memory, splitbagsæde, højdejust. førersæde, 3 zone klima, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot med kø-assistent, adaptiv fartpilot, varmepumpe, nøglefri adgang, varme i rat, sædevarme, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, 4x el-ruder, el betjent bagklap, apple carplay, android auto, sd kortlæser, aux tilslutning, usb-c tilslutning, musikstreaming via bluetooth, dæktryksmåler, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), bakkamera, regnsensor, 7 airbags, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, fjernlysassistent, isofix, vognbaneassistent, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, FINANSIERING TILBYDES BÅDE MED OG UDEN UDBETALING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE
-
346.643 kr.
-
Kilometer14.000
-
1. reg02/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk