Skoda Enyaq iV ecoSuite Premium Coupé
| Farve | Hvid |
| Type | Coupé |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.019 kg |
| Længde | 465 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 581 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
matrix led forlygter, led kørelys, el-klapbare sidespejle m/varme, 20" alufælge, splitbagsæde, læderrat, læderindtræk, kørecomputer, multifunktionsrat, sportssæder, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, fuld led forlygter, glastag, led baglygter, svingbart træk (elektrisk), 3 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, adaptiv fartpilot med kø-assistent, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, varmepumpe, headup display, el betjent bagklap, 4x el-ruder, aut. nedbl. bakspejl, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, dæktryksmåler, 7 airbags, automatisk lys, esp, vognbaneassistent
-
299.992 kr.
-
Kilometer20.000
-
1. reg11/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk