Seat Leon TSi 150 FR Black Line ST DSG
Seat Leon TSi 150 FR Black Line ST DSG egenskaber
| Farve | Grå-Koks |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.194 kg |
| Længde | 455 cm |
| Bredde | 182 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 215 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 12 sep 2025 |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 666 kg |
Beskrivelse
kørecomputer, læderrat, 18" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, fuld led forlygter, led kørelys, tågelygter, aftageligt træk, 2 zone klima, digitalt cockpit, multifunktionsrat, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, 4x el-ruder, automatisk start/stop, splitbagsæde, dellæderindtræk, sportssæder, apple carplay, android auto, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, regnsensor, isofix, dæktryksmåler, 7 airbags, esp, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, FINANSIERING TILBYDES BÅDE MED OG UDEN UDBETALING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE
-
159.951 kr.
-
Kilometer137.000
-
Benzin21,2 km/l
-
1. reg09/2019
-
Modelår2020
-
Grøn afgift800 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook