Seat Ateca TSi 150 FR DSG
Seat Ateca TSi 150 FR DSG egenskaber
| Farve | Grå-Koks |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.270 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 184 cm |
| Højde | 160 cm |
| Tophastighed | 202 km/t |
| Max påhæng | 1.600 kg |
| Sidst synet | 9 jan 2025 |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 630 kg |
Beskrivelse
kørecomputer, læderrat, 18" alufælge, splitbagsæde, glastag, svingbart træk (elektrisk), fuldaut. klima, 2 zone klima, 4x el-ruder, adaptiv fartpilot, usb-c tilslutning, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, navigation, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), bakkamera, isofix, dæktryksmåler, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, FINANSIERING TILBYDES BÅDE MED OG UDEN UDBETALING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE.
-
269.962 kr.
-
Kilometer48.000
-
Benzin17,8 km/l
-
1. reg02/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift1.630 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook