Renault Mégane 1,6 110HK Cabr.
Renault Mégane 1,6 110HK Cabr. egenskaber
| Farve | Blå |
| Type | Cabriolet |
| Døre | 2 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 110 / 81 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.225 kg |
| Længde | 408 cm |
| Bredde | 170 cm |
| Højde | 137 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 950 kg |
| Moment | 148 nm |
| Lasteevne | 325 kg |
Beskrivelse
sidst synet 23-07-2025 - flot bil efter alder, kører som den skal, så kør sommeren i møde i denne fine cabriolet... sælges Engros
12V udtag, 15" Alufælge, tidl undervognsbehandlet, Ikke ryger
-
29.900 kr.
-
Kilometer228.000
-
Benzin14,3 km/l
-
1. reg09/1999
-
Modelår1999
-
Grøn afgift4.320 kr. pr. år
Del på Facebook