Renault Clio V TCe 100 Zen
| Farve | Sort |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 100 / 74 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.065 kg |
| Længde | 405 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 144 cm |
| Tophastighed | 187 km/t |
| Max påhæng | 900 kg |
| Sidst synet | 15 mar 2024 |
| Moment | 160 nm |
| Lasteevne | 538 kg |
✅BEMÆRK Denne Renault Clio
✅Motor: 1,0 TCe 100 HK Benzin motor - 23,2 km/l - ½ årlig ejerafgift kr. 690
Highlights:
⭐ 16” Alufælge med helårsdæk
⭐ Fuldaut. klima
⭐ Fartpilot
⭐ Fuld led forlygter
⭐ Parkeringssensor i bag
⭐ Vejbaneassistent
⭐ Musikstreaming via bluetooth
⭐ TRÆK
⭐ SUVO Undervognsbehandlet
Komplete udstyrs liste: 16" alufælge, Fuldaut. klima, 3 individuelle sæder i bag, 4x el-ruder, Ambiente belysning, Auto hold, Automatisk lys, Automatisk start/stop, Aux tilslutning, Centrallås, Digitalt cockpit, Dæktryksmåler, El-klapbare sidespejle, El-ruder, El-sidespejle, Elektrisk parkeringsbremse, Fartpilot, Fjernlysassistent, Fuld led forlygter, Håndfrit til mobil, Isofix, Led baglygter, Læderrat, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Mørktonede ruder i bag, Nøglefri adgang, Nøglefri tænding, Parkeringssensor (bag), Regnsensor, Skiltegenkendelse, Stemmebetjening, Stofindtræk, Sædevarme, Trådløs mobilopladning, Udv. temp. måler, Usb-a tilslutning, Vognbaneassistent, musikstreaming via bluetooth, træk,..
Vi tager naturligvis Jeres nuværende bil i bytte.
🟥NEM OG HURTIG FINANSIERING VIA SANTADER BILFINANS🟥
✅ Mulighed for udvidet Garanti med GOSafe FRAGUS Markedets bedste dækning - Vælg 24/36/48mdr. ✔️Attraktiv finansiering med 0kr eller 20% udbetaling via Nordenia Finans og Santander.
✅ Finansiere bilen med et "Grønt" billån med lav Variabel/Fast rente fra 2.99%.
✅ Skarp forsikring tilbydes.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vi har høj kundetilfredshed på Trustpilot
⭐️ FORDELENE VED LÅN GENNEM OS:
-Markedets laveste rente
-Hurtig kreditvurdering
-Fuld fleksibilitet & billige indfrielsesvilkår
-Du bevarer dine lånemuligheder i banken
-Variabel eller fast rente
📞 Ring på telefon: 5196 1606 eller 3080 9729
📧 mail til: salg@finnsauto.dk
Åbningstider i salgsafdelingen;
Man – Fre: 09-17
Lørdag - Søndag: Efter aftale, mørktonede ruder i bag
-
84.900 kr.
-
Kilometer110.000
-
Benzin25,6 km/l
-
1. reg04/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift700 kr. pr. 6 måneder