Renault Clio IV TCe 90 Limited Sport Tourer
Renault Clio IV TCe 90 Limited Sport Tourer egenskaber
| Farve | Rød |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 900 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.063 kg |
| Længde | 427 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 182 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 1 aug 2024 |
| Moment | 140 nm |
| Lasteevne | 525 kg |
Beskrivelse
Cruise control, El-ruder for, 3-punktsseler ved alle sæder, ABS-bremser, BAS, EBD, Forsæder m. varme, Førerairbag, Passagerairbag, Aircondition, Tågeforlygter, Højdejusterbart førersæde, Nakkestøtter ved alle sæder, Selekraftbegrænsere, Dækreparationssæt, Kørecomputer, 15" stålfælge, Læderrat, Elektronisk startspærre, ESP, Isofix-beslag, Indfarvede dørhåndtag, Omdrejningstæller, 12V stik i midterkonsol, Splitbagsæde 60/40, Førersæder m. antidykfunktion, Indfarvede sidespejle, Radio m. USB- og AU
-
74.981 kr.
-
Kilometer127.000
-
Benzin21,7 km/l
-
1. reg07/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift800 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook