Peugeot 2008 VTi 82 Allure
Peugeot 2008 VTi 82 Allure egenskaber
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 82 / 60 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.210 kg |
| Længde | 416 cm |
| Bredde | 174 cm |
| Højde | 156 cm |
| Tophastighed | 169 km/t |
| Max påhæng | 1.100 kg |
| Sidst synet | 20 mar 2024 |
| Moment | 118 nm |
| Lasteevne | 372 kg |
Beskrivelse
kørecomputer, læderrat, sportssæder, splitbagsæde, 16" alufælge, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, aircondition, sædevarme
-
79.997 kr.
-
Kilometer77.000
-
Benzin20,4 km/l
-
1. reg03/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook