Peugeot 2008 e-VTi 82 Allure ESG
Peugeot 2008 e-VTi 82 Allure ESG egenskaber
| Farve | Grå-Koks |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 82 / 60 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.220 kg |
| Længde | 416 cm |
| Bredde | 174 cm |
| Højde | 156 cm |
| Tophastighed | 171 km/t |
| Max påhæng | 770 kg |
| Sidst synet | 11 jul 2024 |
| Moment | 118 nm |
| Lasteevne | 362 kg |
Beskrivelse
HELT UNIK BIL MED LAV KM TAL
l. spejle, EL.ruder for, Airbags 6 stk, Centrallås, ABS-bremser, Metallak, kørecomputer, læderrat, multifunktionsrat, dellæderindtræk, 16" alufælge, el-sidespejle m/varme, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, udv. temp. måler, 4x el-ruder, automatisk start/stop
-
89.998 kr.
-
Kilometer28.000
-
Benzin23,3 km/l
-
1. reg07/2014
-
Modelår2014
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook