Opel Mokka-e GS Line
Opel Mokka-e GS Line egenskaber
| Farve | Sølv |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 156 / 115 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.498 kg |
| Længde | 415 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 152 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Moment | 260 nm |
| Lasteevne | 517 kg |
| Batteristørrelse | 51,0 kWh |
Beskrivelse
18" alufælge, kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, sportssæder, splitbagsæde, fuld led forlygter, led kørelys, el-klapbare sidespejle m/varme, fuldaut. klima, adaptiv fartpilot, sædevarme, fartpilot, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, centrallås, 4x el-ruder, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), 7 airbags, isofix, dæktryksmåler, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent
-
191.191 kr.
-
Kilometer19.000
-
1. reg03/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook