Opel Karl Cosmo
Opel Karl Cosmo egenskaber
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 75 / 55 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 939 kg |
| Længde | 368 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Sidst synet | 23 feb 2026 |
| Moment | 96 nm |
| Lasteevne | 414 kg |
Beskrivelse
multifunktionsrat, læderrat, bagagerumsdækken, stofindtræk, højdejust. førersæde, alufælge, vinterhjul, el-sidespejle, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, el-ruder, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, usb-c tilslutning, aux tilslutning, isofix, db. airbags, 4 airbags, esp NY SYNET 23/02-2026 der med føre også vinterhjul
-
56.000 kr.
-
Kilometer108.000
-
Benzin24,4 km/l
-
1. reg04/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook