Opel Corsa-e GS-Line
Opel Corsa-e GS-Line egenskaber
| Farve | Sort |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.455 kg |
| Længde | 406 cm |
| Bredde | 177 cm |
| Højde | 144 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Moment | 260 nm |
| Lasteevne | 506 kg |
| Batteristørrelse | 45,0 kWh |
Beskrivelse
✅ BEMÆRK KUN 2700 KM.
✅ FARTPILOT
✅ SÆDEVARME + VARME I RATTET
✅ PARKERINGSSENSOR FOR & BAG
✅ BAKKAMERA
✅ RÆKKEVIDDE WLTP 334 KM.
Sportssæder med røde syninger, fartpilot, fuldaut. klimaanlæg, varme i rattet, sædevarme, apple carplay / android auto, navigation, bakkamera, parkeringssensor for & bag, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, mørktonede ruder i bag, el-klapbare sidespejle m/varme, 4x el-ruder, automatgear, fuld led forlygter, 17" alufælge, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, multifunktionsrat, læderrat, digitalt cockpit, isofix, airbag, esp
Bilen er importeret og kan derfor variere i udstyr iht. danske modeller
-
139.900 kr.
-
Kilometer2.700
-
1. reg08/2023
-
Modelår2023
Del på Facebook