Opel Corsa-e Elegance
Opel Corsa-e Elegance egenskaber
| Farve | Orange |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.455 kg |
| Længde | 406 cm |
| Bredde | 177 cm |
| Højde | 144 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Moment | 260 nm |
| Lasteevne | 506 kg |
Beskrivelse
✅ BEMÆRK KUN KØRT 40 KM.
✅ KLIMAANLÆG
✅ APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO
✅ FARTPILOT
✅ DELLÆDER
✅ RÆKKEVIDDE WLTP 350 KM.
Fartpilot, sædevarme, fuldaut. klimaanlæg, apple carplay / android auto, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, parkeringssensor for & bag, dellæderindtræk, digitalt cockpit, mørk loftbeklædning, 16" alufælge, fuld led forlygter, 4x el-ruder, el-klapbare sidespejle, isofix, airbag, esp, automatisk lys, automatgear, højdejust. førersæde, kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat
Bilen er importeret og kan derfor variere i udstyr iht. danske modeller
-
129.900 kr.
-
Kilometer40
-
1. reg08/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook