Nissan Navara dCi 190 Db.Kab Tekna aut.
| Farve | Sort |
| Døre | 4 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.300 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 2.080 kg |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 3.500 kg |
| Sidst synet | 7 jun 2024 |
| Moment | 450 nm |
| Lasteevne | 955 kg |
3.500kg trækvægt m. bremser!
Ekstremt pæn og velholdt Navara Db.kab med automatgear og lækkert udstyr.
Bilen er monteret på rigtig fine vinterhjul.
Se alle billeder på www.brorupbiler.dk/bilsalg
Fremhævet udstyr:
*Multifunktions-læderrat
*El-indstillige førersæde
*Læderkabine
*2-zone klimaanlæg
*Fartpilot
*Nøglefri adgang
*Nøglefri start af bilen
*Sædevarme i for
Samt meget mere...
Vi kan være behjælpelig med finansiel leasing.
Forslag: 48 måneder.
Udbetaling: 30.000+moms
månedlig ydelse: 2.927+moms
Restværdi +moms / inkl. afgift: 40.000+moms.
Skal leasingforslaget justeres så giv os gerne et kald.
🤝 Derfor skal du handle hos Brørup Bilcenter ApS:
✔️ Udvidet tryghed med Fragus garantier
✔️ Finansiering i samarbejde med Santander – fleksible løsninger tilpasset dig
✔️ Eget værksted – professionel klargøring, vedligeholdelse og håndtering af reklamationer
✔️ Medlem af Dansk Bilbrancheråd og Autobranchen Danmark - Din garanti for en god handel.
Åbningstider salgsafdeling:
Hverdage 8.00 - 17.00
Søndag 11.00 - 15.00
Tlf. salgsafdeling:
Allan – 51 29 58 45
Casper – 29 95 41 48
Ring / skriv gerne i forvejen så i undgår at køre forgæves.
Se alle billeder eller flere top klargjorte biler på www.brorupbiler.dk
FULD UDSTYRSLISTE:
kørecomputer, multifunktionsrat, kunstlæderindtræk, el indst. førersæde, læderrat, alufælge, vinterhjul, el-soltag, el-sidespejle m/varme, kurvelys, træk, tågelygter, led kørelys, tagræling, fuld led forlygter, mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, centrallås, nøglefri tænding, udv. temp. måler, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, 2 zone klima, sædevarme, el-ruder, cd/radio, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, airbag, esp, auto hold, parkeringssensor (bag), bakkamera, dæktryksmåler, antispin, usb-a tilslutning, nøglefri adgang, aut. nedbl. bakspejl
-
169.900 kr.
-
Kilometer195.000
-
Diesel14,5 km/l
-
1. reg03/2018
-
Modelår2016
-
Grøn afgift4.580 kr. pr. 6 måneder