Mitsubishi Space Star Intense
| Farve | Blå |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 80 / 59 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 820 kg |
| Længde | 371 cm |
| Bredde | 167 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 200 kg |
| Sidst synet | 9 jan 2026 |
| Moment | 106 nm |
| Lasteevne | 520 kg |
✅BEMÆRK Super flot Mitsubishi Space Star leveres nyserviceret👍
✅Motor: 1,2 80 Hk Benzin motor - 23,3 km/l - ½ årlig ejerafgift kr. 420
Highlights:
⭐ 15” Mitsubishi alufælge
⭐ Klimaanlæg
⭐ Musikstreaming via Blueetoth
⭐ Fjernbet. C-lås
⭐ Nøglefristart
⭐ Fartpilot
⭐ Sædevarme
⭐ Isofix
⭐ Flot service historik
Komplete udstyrs liste: 15" alufælge, klimaanlæg, fjernb. c.lås, nøglefri start, startspærre, sædevarme, el-ruder, el-spejle, cd/radio, usb tilslutning, aux tilslutning, isofix, bagagerumsdækken, kopholder, stofindtræk, tågelygter, abs, antispin, esp, servo, mørktonede ruder i bag, ikke ryger,..
Vi tager naturligvis Jeres nuværende bil i bytte.
🟥NEM OG HURTIG FINANSIERING VIA SANTADER BILFINANS🟥
✅ Mulighed for udvidet Garanti med GOSafe FRAGUS Markedets bedste dækning - Vælg 24/36/48mdr. ✔️Attraktiv finansiering med 0kr eller 20% udbetaling via Nordenia Finans og Santander.
✅ Finansiere bilen med et "Grønt" billån med lav Variabel/Fast rente fra 2.99%.
✅ Skarp forsikring tilbydes.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vi har høj kundetilfredshed på Trustpilot
⭐️ FORDELENE VED LÅN GENNEM OS:
-Markedets laveste rente
-Hurtig kreditvurdering
-Fuld fleksibilitet & billige indfrielsesvilkår
-Du bevarer dine lånemuligheder i banken
-Variabel eller fast rente
📞 Ring på telefon: 5196 1606 eller 3080 9729
📧 mail til: salg@finnsauto.dk
Åbningstider i salgsafdelingen;
Man – Fre: 09-17
Lørdag - Søndag
-
59.900 kr.
-
Kilometer67.000
-
Benzin23,3 km/l
-
1. reg04/2016
-
Modelår2015
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder