Mitsubishi Space Star 1,2 Intense 80HK 5d
Mitsubishi Space Star 1,2 Intense 80HK 5d egenskaber
| Farve | Blå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 80 / 59 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 939 kg |
| Længde | 403 cm |
| Bredde | 170 cm |
| Højde | 152 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 200 kg |
| Sidst synet | 9 jan 2026 |
| Moment | 106 nm |
| Lasteevne | 401 kg |
| CO2 udledning | 100,0 g/km |
Beskrivelse
12V udtag, Aircondition, Aut. Start/stop, AUX stik, CD / radio, Centrallås, El-spejle, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Nøglefri døre, Nøglefri start, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, 15" Alufælge, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, Antispin, ESP, Gardin-airbag, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Helårshjul, Ikke ryger
-
59.900 kr.
-
Kilometer67.533
-
Benzin23,3 km/l
-
1. reg04/2016
-
Modelår2015
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Del på Facebook