Mini Cooper
Mini Cooper egenskaber
| Farve | Gul |
| Type | Sedan |
| Døre | 3 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.060 kg |
| Længde | 382 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 141 cm |
| Tophastighed | 210 km/t |
| Sidst synet | 21 maj 2024 |
| Moment | 220 nm |
| Lasteevne | 505 kg |
Beskrivelse
0314: OPVARMEDE SPRINKLERDYSER, 02PA: LÅSEBOLTE, 0530: KLIMAANLÆG, 0842: Cold Climate version , 0428: ADVARSELSTREKANT, 0494: SÆDEVARME FOR, 0470: ISOFIX, kørecomputer, læderrat, 16" alufælge, tågelygter, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), el-ruder, dæktryksmåler, isofix, 6 airbags, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot
-
108.801 kr.
-
Kilometer102.000
-
Benzin22,2 km/l
-
1. reg03/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook