Mercedes-Benz EQA250 Progressive
Mercedes-Benz EQA250 Progressive egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.040 kg |
| Længde | 446 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
| Sidst synet | 22 apr 2025 |
| Moment | 375 nm |
| Lasteevne | 430 kg |
| Batteristørrelse | 66,5 kWh |
Beskrivelse
kørecomputer, glastag, el-soltag, fuld led forlygter, 18" alufælge, læderindtræk, multifunktionsrat, led kørelys, led baglygter, svingbart træk (elektrisk), 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, nøglefri adgang, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, usb-c tilslutning, musikstreaming via bluetooth, navigation, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), bakkamera, 6 airbags, esp, automatisk lys, isofix, dæktryksmåler, skiltegenkendelse, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, FINANSIERING TILBYDES BÅDE MED OG UDEN UDBETALING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE.
-
229.922 kr.
-
Kilometer75.000
-
El61,7 km/l
-
1. reg06/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook