Mercedes-Benz EQA 250+ AMG Line Advance Plus
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.055 kg |
| Længde | 446 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 161 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Moment | 385 nm |
| Lasteevne | 415 kg |
| Batteristørrelse | 70,5 kWh |
Standardpakke, Anhængertræk med ESP® trailer stabilisering, 18" alufælge, sportssæder, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, svingbart træk (elektrisk), led baglygter, fuld led forlygter, 2 zone klima, fjernb. centrallås, adaptiv fartpilot, fartpilot, varmepumpe, sædevarme, 4x el-ruder, udv. temp. måler, adaptiv fartpilot med kø-assistent, musikstreaming via bluetooth, aux tilslutning, android auto, apple carplay, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), regnsensor, isofix, træthedsregistrering, 7 airbags, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, dæktryksmåler, el-klapbare sidespejle m/varme, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, FINANSIERING TILBYDES BÅDE MED OG UDEN UDBETALING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE.
-
316.613 kr.
-
Kilometer50.000
-
1. reg03/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk