Kia Picanto Prestige Upgrade
Kia Picanto Prestige Upgrade egenskaber
| Farve | Kobber |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 67 / 49 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 869 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 158 km/t |
| Sidst synet | 20 jun 2025 |
| Moment | 96 nm |
| Lasteevne | 451 kg |
Beskrivelse
Aircondition, Bluetooth, Komfort pakke, Privacy Glass, Tågelygter for, Højdejust.bart føresæde, ISG, Komfortblink, Læderrat og gearknob, LED positionslys, EL-sideruder i for, Foldenøgle, Bakkamera, Varme i rattet, Tonede ruder, LED baglygter, Farvetillæg, LED Kørelys, 14" Alufælge, Krom dørhåndtag, Fjernbetjent centrallås, El-ruder i bag, El-justerbare sidespejle m.varme, Projektionsforlygter, Ratbetjent radio, Varme i forsæder, Apple Carplay, 8" Touch Skærm, High Glossy sorte detaljer, 60/40 Sp
-
99.999 kr.
-
Kilometer65.000
-
Benzin24,7 km/l
-
1. reg07/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift700 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook