Hyundai Tucson CRDi 115 Life
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 115 / 85 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.700 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.325 kg |
| Længde | 448 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 165 cm |
| Tophastighed | 176 km/t |
| Max påhæng | 1.400 kg |
| Sidst synet | 21 aug 2024 |
| Moment | 280 nm |
| Lasteevne | 675 kg |
✅BEMÆRK: Veludstyret og velkørende Hyundai Tucson med HØJ INDSTIGNING
✅Motor: 1,7 CRDi 115 HK Diesel motor - 21,7 km/l - ½ årlig ejerafgift kr. 2.320
Highlights:
⭐ 2 zone klimaanlæg
⭐ Fartpilot
⭐ Varme i rat
⭐ Bakkamera
⭐ Apple Carplay / Android Auto
⭐ Navigation
⭐ Aftageligt træk til 1.400 kg.
⭐ Flot service historik
Ydereligere udstyr : 17" alufælge, fartpilot, navigation, 2 zone klima, bakkamera, bluetooth, ISOFIX, kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-klapbare sidespejle, tågelygter, aftageligt træk, hold assist, varme i rat, fjernb. centrallås, nedbl. bakspejl, sædevarme, 4x el-ruder, dab radio, usb-a tilslutning, android auto, apple carplay, regnsensor, Bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, automatisk lys, vognbaneassistent, tagræling, diesel partikelfilter....
🟥NEM OG HURTIG FINANSIERING VIA SANTADER BILFINANS🟥
✅ Mulighed for udvidet Garanti med GOSafe FRAGUS Markedets bedste dækning - Vælg 24/36/48mdr. ✔️Attraktiv finansiering med 0kr eller 20% udbetaling via Nordenia Finans og Santander.
✅ Finansiere bilen med et "Grønt" billån med lav Variabel/Fast rente fra 2.99%.
✅ Skarp forsikring tilbydes.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vi har høj kundetilfredshed på Trustpilot
⭐️ FORDELENE VED LÅN GENNEM OS:
-Markedets laveste rente
-Hurtig kreditvurdering
-Fuld fleksibilitet & billige indfrielsesvilkår
-Du bevarer dine lånemuligheder i banken
-Variabel eller fast rente
Vi tager naturligvis Jeres nuværende bil i bytte.
📞 Ring på telefon: 5196 1606 eller 3080 9729
📧 mail til: salg@finnsauto.dk
Åbningstider i salgsafdelingen;
Man – Fre: 09-17
Lørdag - Søndag: Efter aftale
-
129.900 kr.
-
Kilometer138.000
-
Diesel21,7 km/l
-
1. reg08/2018
-
Modelår2017
-
Grøn afgift2.320 kr. pr. 6 måneder