Ford Focus SCTi 125 Titanium stc.
Ford Focus SCTi 125 Titanium stc. egenskaber
| Farve | Sort |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 125 / 92 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.218 kg |
| Længde | 456 cm |
| Bredde | 182 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 193 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 20 nov 2024 |
| Moment | 170 nm |
| Lasteevne | 682 kg |
Beskrivelse
multifunktionsrat, kørecomputer, splitbagsæde, 16" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, fuldaut. klima, nøglefri adgang, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, 6 airbags, esp, dæktryksmåler, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), regnsensor, navigation, musikstreaming via bluetooth, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE
-
67.676 kr.
-
Kilometer161.000
-
Benzin20,8 km/l
-
1. reg12/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook