Cupra Tavascan VZ Adrenaline
Cupra Tavascan VZ Adrenaline egenskaber
| Farve | Champagne |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 340 / 250 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 2.173 kg |
| Længde | 464 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 160 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Moment | 680 nm |
| Lasteevne | 607 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Beskrivelse
BILEN ER PÅ VEJ HJEM
21" alufælge, matrix led forlygter, glastag, el-klapbare sidespejle m/varme, 3 zone klima, adaptiv fartpilot, adaptiv fartpilot med kø-assistent, fjernb. centrallås, sædevarme, aut. nedbl. bakspejl, varme i rat, fuldaut. klima, led baglygter, udv. temp. måler, 4x el-ruder, usb-c tilslutning, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, aux tilslutning, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), bakkamera, 7 airbags, el betjent bagklap, headup display, KONTAKT SØREN PÅ TLF 28402635 FOR FREMVISNING, HUSK VI HOLDER ÅBENT I WEEKENDEN EFTER AFTALE
-
316.613 kr.
-
Kilometer28.000
-
1. reg11/2024
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bredsten-Balle Auto ApS
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Ballevej 26
7182 Bredsten
CVR : 73142415
75 88 18 57
28 40 26 35
salg@bredsten-auto.dk
Del på Facebook